Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

Technologie SuperSmooth

HLADKOST, TECHNOLOGICKÁ PRECIZNOST.
RELX Super Smooth™ je naším výkonnostním standardem a byl vytvořen s více než 100 R&D vědci z RELX Lab prostřednictvím 76 senzorických testů a úprav, které kvantifikují hladkost prostřednictvím 5 ukazatelů výkonu.

ZVLÁDNUTÍ MOUTHFEEL

CO STOJÍ ZA PŘÍBĚHEM SUPER SMOOTH™

 

"Filozofií produktů RELX je rovnováha a symbolika. Snažíme se o dokonalost v uživatelském zážitku, funkčnosti a designu."

 

Chen Chen

RELX’s Chief Product Officer

Ve společnosti RELX se řídíme filozofií designu, abychom našli správnou rovnováhu mezi estetickým designem a fenomenálním uživatelským zážitkem.

Tato filozofie je od počátku základem všeho, co děláme. Věříme, že díky experimentování a představivosti nic není nemožné.

 

HLEDÁNÍ DOKONALOSTI
"Estetickým designem to jen začíná – vše je ve výkonu."

 

Záleží na zážitku.
Úkolem našich inženýrů je vytvořit nový zážitek z vapování. Jsme na začátku naší cesty. Nadále se snažíme, abychom díky výzkumu, vědě a expertnímu řízení dosáhli perfektního výsledku. Při průzkumu uživatelských zkušenostmí se jasně ukázalo, že pocit v ústech má zásadní význam. To nás přivedlo k ustanovení našeho výkonového standardu, RELX Super Smooth™.

 

NAŠE VÝSLEDKY

CO STOJÍ ZA PŘÍBĚHEM SUPER SMOOTH™

 

INŽENÝRSKÝ PROCES
Výzkumné a vývojové týmy RELX zkonstruoval Super Smooth™ 76 senzorických testů s hodinami nastavení. Výsledky jsme shrnuli do 5 klíčových ukazatelů, abychom pochopili, jak co nejhladší zážitek z vapingu.

Naše výhody jsou v zásadě jednoduché, ale zároveň nepřekonatelné. Naše zařízení zajišťují Super Smooth™ zážitek od prvního do posledního potáhnutí.

 

inovativní technologie

Konstrukce dýchacích cest Air Boost

Aerodynamický design vytváří podtlak, který tlačí páru zdola nahoru od rozprašovače. Výsledek? Hojný objem par, který je neuvěřitelný.

 

Aktivní pára Pro

Dosahuje konzistentního objemu a kvality par aktivním vyvažováním a řízením jak atomizačního výkonu, tak teploty.

 

O VÝROBĚ

Z LABORATOŘE DO SVĚTA

 

 

PROCES VÝROBY
Přechod od návrhu k výrobě vyžaduje pečlivé procesy, aby fungovaly harmonicky.

Designéři RELX pracují bok po boku s našimi výrobními týmy, protože věříme, že od návrhu až po tvorbu je řemeslné zpracování neoddělitelné. Vynikající spolehlivost produktu pochází z bezproblémového vývoje a stabilního řízení procesů.

 

KONTROLA KVALITY
Pro zajištění kvality v rámci všech našich procesů společnost RELX iniciovala a vyvinula náš standard RELX. Odkazovali jsme na 30 přísných standardů a pak jsme naše testy formulovali tak, aby byly úplnější a přísnější. Ani v oblastech po celém světě, kde úroveň kvality není povinná nebo regulovaná, náš standard kvality nepřináší.

Naši odborníci na kvalitu i nadále definují a vyvíjejí přísné požadavky na výrobky pro naše výrobky a dodavatele.

 

 

Zpět do obchodu