Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

RELX Infinity nebo RELX Essential

RELX Infinity nebo RELX Essential

Elektronické cigarety RELX Infinity a RELX Essential se od sebe liší především v designu, velikosti kapacity baterie, vibračním upozorněním a kompatibilního příslušenství. 

RELX Essential má kapacitu baterie 350 mAh a pro běžné užívání vydrží celý den. Velmi kvalitně zpracované, dostupné v mnoha barevných provedení (bílá, černá, modrá, zelená, červená a neonová). I zde najdete technologii Super SmoothTM. Je cenově dostupnější oproti RELX Infinity, avšak postrádá některé jeho funkce. Cena RELX Essential je 299,- Kč.

 

RELX Infinity je oceněné za design Red Dot 2020. Posílený kovovým těsněním, labyrintovými lapači netěsností a silikonovými vrstvami. Nabíjet jej lze po nacvaknutí na místo pomocí vestavěného pogo pinu. Systém duálního nabíjení je navíc vybaven symetrickým portem USB-C. Vibrační upozornění SmartPace. Kapacita baterie RELX Infinity je  380 mAh. Vydrží celý den pro běžného uživatele. Technologie Super SmoothTM najdete i zde. Samozřejmostí je výběr z několika barevných odstínů (černá, červená, zlatá, tmavě modrá, nebeská a stříbrná). Lze dokoupit krásné designové RELX nabíjecí pouzdra/powerbanky s kapacitou 1000mAh nebo 1500mAh za 449,- Kč nebo 549,- Kč, které vaše zařízení udrží stále nabité a připravené, ale také v čistotě a bezpečně uložené před poškrábáním. Cena RELX Infinity je 599,- Kč.

 

Tak které bude to vaše?