Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

Průvodce pro nováčky

Vítáme vás v RELX

 

VYTVOŘTE SI ÚČET
Vytvořte si účet a my vám zašleme slevový kód na váš e-mail. Jakmile se zaregistrujete, budete mezi prvními, kdo se dozví o našich nových produktech a inovacích společnosti RELX. Můžete také zkontrolovat informace o své objednávce a sledovat podrobnosti objednávky pomocí svého účtu.

 

JAK POUŽÍVAT VAPORIZÉR

Zařízení RELX má zabudovanou lithiovou baterii. Nepoužívejte ho v následujících situacích: Data získaná z testu 2ml podu: každé potáhnutí trvá 3 s, interval mezi dvěma potáhnutími je 30 s, každé potáhnutí znamená 55 ml páry. Data se mohou lišit v závislosti na konkrétních podmínkách použití a prostředí. Pouze pro informaci, zásadní jsou aktuální hodnoty.

E-cigareta RELX má zabudovanou lithiovou baterii. Nepoužívejte ji v následujících situacích: Nabijte zařízení až poté, co se baterie kompletně vybije. Počet potáhnutí u plně nabité e-cigarety RELX. Přebíjení nebo dlouhodobé úplné vybití snižuje kapacitu baterie. 

 

Jak dlouho vydrží RELXPod?

Počet potáhnutí na jeden pod závisí na délce každého potáhnutí a intervalu mezi dvěma potáhnutími. Je to podobné jako u sklenice s vodou – zda upíjíte, nebo ji vypijete naráz.

Simulovali jsme 4 situace za použití sacího nástroje (premisa: 2ml RELX Classic pod Ludou Ice: každé potáhnutí trvá 3 s a interval mezi dvěma potáhnutími je 30 s, každé potáhnutí obsahuje 55 ml páry). 

Zařízení zahřívající pevnou látku, která se mění na páru. Zařízení zahřívající tekutinu, která se mění na páru. Nejdůležitější je, že při používání e-cigaret nedochází ke spalování. Zařízení zahřívá tekutinu e-liquid a tím vyrábí páru.

 

Co dělat s unikajícím vaporizérem?

Ze všeho nejdříve zkontrolujte, zda uniká kondenzát nebo e-liquid.

Je to velmi snadné. Otřete ho bílým ubrouskem nebo prstem: kondenzát je tmavě hnědá kapalina, zatímco e-liquid je světle žlutá kapalina.