Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

Prodávejte RELX

Chcete prodávat značkové elektronické cigarety RELX ve svém obchodě či e-shopu? Kontaktujte nás pro velkoobchodní spolupráci nebo se registrujte a po schválení vám bude přiřazen velkoobchodní ceník. Můžete pak pohodlně objednat online.  

-REGISTRACE-

RELX – přední světová nezávislá značka e-cigaret
 

RELX International je nadnárodní společnost vyrábějící elektronické cigarety (Infinity a Essential). Na trh uvádí RELX, nezávislou značku e-cigaret. Výrobky značky RELX jsou navrhovány ve špičkovém výzkumném a vývojovém centru a vyrábí se v největší továrně na elektronické cigarety na světě. Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás na e-mailu radekaigel@relx.cz  

 

Výrobky RELX:

RELX Infinity elektronická cigareta oceněná za design Red Dot Award 2020. Kvalitně zpracovaná elektronická cigareta dostupná v mnoha elegantních barvách. Možnost také dokoupit nabíjecí pouzdra. Dobíjení USB-C. Technologie SuperSmooth TM.
 

RELX Essential elektronická cigareta za dostupnou cenu pro každého. K dostání v originálních barvách. Dobíjení USB-C. Technologie SuperSmooth TM.
 

RELX Pod a POD Pro - náhradní náplně/příchutě do elektronické cigarety RELX Infinity a Essential. RELX Pody s funkcí odolnosti proti úniku. 

Nebo nás jednoduše kontaktujte přes kontaktní formulář a co nejdříve se vám ozveme. 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu