Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

Jak fungují jednorázové elektronické cigarety?

Ustupte klasické cigarety! Vaping vzal svět útokem. To, co se objevilo na scéně jako trend, se stalo významnou kulturní záležitostí a oblíbeným způsobem, jak si dopřát nikotin.

S tímto rychlým rozmachem došlo k explozi různých způsobů vapování! Zařízení jako RELX Infinity vape usnadňují vapování díky předplněným podům a novinkám, jako je elektronická cigareta WAKA, které jsou za rozumnou cenu a nabízejí perfektní kvalitu a chuť.

Přečtěte si vše, co potřebujete vědět o jednorázových elektronických cigaretách a najděte si dokonalou metodu vapování pro svůj jedinečný styl.

Co je jednorázová elektronická cigareta?

Jednorázové elektronické cigarety jsou zařízení, které nabízí všechny výhody plnitelné nebo opakovaně použitelné e-cigarety s tím, že po vypotřebování liquidu jej lze pohodlně vyhodit či recyklovat.

Jednorázové elektronické cigarety obvykle obsahují stejné základní prvky jako opakovaně použitelné vaporizéry. Například WAKA od společnosti RELX. WAKA obsahuje výkonnou vnitřní baterii, komoru a e-liquidu v příchutích, jako je Cherry bomb nebo Tripple berry. Tyto cigarety jsou praktické, protože je můžete používat, dokud nedojde náplň, a pak je jednoduše zlikvidovat a vzít si nový.

Jednorázové elektronické cigarety nevyžadují žádné nabíjení a při nákupu jsou dodávána s plnou baterií. Neustálé nakupování nových vaporizérů nemusí být finančně rozumné, ale zařízení jako WAKA jsou mnohem levnější než zařízení pro opakované použití.

Nízká cena a pohodlí z nich činí vynikající volbu.

Jednorázové elektronické cigarety jsou z hlediska uživatele velmi jednoduchá. Fungují stejně jako standardní vaporizér, ale s větším pohodlím.

Jakmile vaporizér vyjmete z obalu, je připraven k použití! Cigareta je již naplněna vámi zvolenou příchutí, takže nemusíte ztrácet čas doplňováním e-liquidu do zařízení a trápit se s hromadou drobného příslušenství. U zařízení WAKA nemusíte doplňovat žádný liquid.

Co se týče vnitřních mechanismů, přednabitá baterie napájí spirálku, která zahřívá e-liquid a produkuje páru - vše, co potřebujete, je obsaženo v samostatném zařízení.

Jednorázové elektronické cigarety jsou nenáročné na údržbu. K nabíjení zařízení nepotřebujete žádné externí připojení. Baterie vydrží po celou dobu životnosti zařízení a vaporizéry jako WAKA vyprodukují v průměru 700 potahů.

 

Jak používat jednorázové elektronické cigarety

Jednorázové elektronické cigarety se díky své konstrukci používají neuvěřitelně snadno. Můžete je používat ihned po zakoupení bez jakéhokoli nastavování. Jednoduše začněte šlukovat a užívejte si vapování!

Ve většině případů mají jednorázová zařízení, jako je WAKA, mechanismus "draw-fire", takže se baterie aktivuje okamžitě, jakmile vdechnete z náustku zařízení. Stejná akce zahřívá liquid a umožňuje vám ihned tahat páru bez jakéhokoli nastavování.

Obvykle není k dispozici žádné tlačítko napájení ani spínač, kterým by se zařízení zapínalo. Kdykoli si budete chtít ze zařízení WAKA potáhnout, jednoduše inhalujete přes náustek a zažijete lahodnou chuť bez jakýchkoli zbytečných kroků.

Baterie se navíc automaticky vypne, když přestanete potahovat z náustku. To vám umožní zařízení odložit, když skončíte s vapingem, aniž byste se museli obávat vybití baterie. Není třeba jej vypínat.

Ačkoli většina jednorázových cigaret je vybavena mechanismem tahového žhavení, existuje několik takových, které vyžadují, abyste je zapínali a vypínali. Před vyhozením si přečtěte obal, abyste se ujistili, že víte, jak zařízení zapnout/vypnout.

Na druhou stranu, proč si dělat věci složitější, než je nutné? S přístrojem WAKA je vaping snadný jako 1-2-3.

 

Jak skladovat jednorázové vape

I ta nejlépe vyrobená zařízení potřebují správné zacházení. Stejně jako u většiny zařízení napájených bateriemi je nezbytné skladovat jednorázové cigarety WAKA při pokojové teplotě.

Extrémní teplo nebo chlad mohou poškodit napájecí zdroj, což vede ke zkrácení životnosti cigarety. Měli byste také zajistit, aby vaše zařízení nebylo delší dobu vystaveno velké vlhkosti a aby se nedostalo do kontaktu s vodou. Vystavení slunci a vodě může poškodit baterii nebo narušit kovové součásti.

Často kladené otázky

S rostoucí popularitou vapingu v posledních letech stále více lidí hledá spolehlivé informace, aby mohli své vapování co nejlépe využít. Zde jsou odpovědi na některé často kladené otázky, abyste byli v obraze.

Kolik šluků dostanete z jednorázového vapovacího pera?

Stejně jako každé vapovací zařízení, ani všechna jednorázové cigarety nevydrží stejné množství.

Zařízení, která pojmou 2 ml e-liquidu, jako například WAKA Mini, mohou poskytnout až 700 potahů, zatímco 1,3ml objem nabízí přibližně 300 potahů. Počet potahů, které můžete z jednorázové cigarety získat, nakonec závisí také na délce a síle potahů a na vašem celkovém stylu vapování.

Před nákupem jednorázové cigarety zvažte míru svého používání. Jak dlouho potřebujete, aby vám vaporizér vydržel? Je to příchuť, kterou znáte a máte rádi, nebo zkoušíte poprvé něco nového? 

Jsou jednorázové elektronické cigarety kvalitní?

Kvalita zážitku z vapování závisí na kvalitě vašeho výrobku. Pokud s jednorázovými vapkami začínáte, proč nezačít zostra? WAKA nabízí široký výběr příchutí, trendy design a záruku kvality od renomované značky, a to vše za konkurenceschopnou cenu.

Jak dokazuje WAKA, mnoho jednorázových per dnes konkuruje plnitelným zařízením. Můžete vyfukovat masivní mraky a užívat si své oblíbené příchutě za zlomek ceny. Jednorázové elektronické cigarety jsou navíc tak cenově výhodná, že téměř neriskujete zkoušení různých zařízení, abyste našli to, které vám dokonale vyhovuje!

Pokud se obáváte, zda je vaping k něčemu dobrý, je třeba poznamenat, že jde stále o oblast, která vyžaduje další výzkum. Měli byste si také dávat pozor na zavádějící informace, kterých je na internetu spousta. Nejlepší je udělat si vlastní průzkum a vyhnout se nevyžádaným vědeckým poznatkům a divokým tvrzením.

Jedno je jisté: vaping je víc než jen trend - je tu, aby zůstal. Pokud hledáte uživatelsky přívětivý způsob, jak vyzkoušet nové styly a příchutě v elegantním provedení, jednorázové elektronické cigarety jsou vaší nejlepší volbou! A pokud jde o kvalitu za danou cenu, WAKA od RELX je trefa do černého.

Udělejte si vlastní názor a vyzkoušejte naší řadu jednorázových elektronických cigaret WAKA