Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

Porozumění atomizérů: bavlna vs. keramika

Pokud uvažujete o vapingu nebo s vapingem začínáte, pak můžete mít otázky. Jednou ze základních otázek, které zvědaví kuřáci mají, je obvykle: „Jak fungují vape zařízení?“

Zařízení Vape fungují podobně jako zvlhčovače. Kapalina se zahřeje a poté odpaří.

 

 

Zařízení RELX jsou postavena na sofistikované technologii, která přináší fenomenální zážitek z vapingu. Některé klíčové součásti zařízení vape jsou baterie, aroma pod a atomizér.

Celý proces proběhne za pár sekund. V okamžiku, kdy se nadechnete, senzor na zařízení spustí výstup energie, aby se aktivoval atomizér a začal zahřívat e-kapalinu, která se pak rychle odpařuje, abyste mohli inhalovat. Ve srovnání s kouřením cigaret žádný popel, žádný dehet a co je nejlepší, žádné zápachy.

Co je to atomizér?
Během procesu vapování je třeba generovat teplo k odpařování e-kapaliny. Atomizér obsahuje topné prvky potřebné pro fungování procesu odpařování. Atomizér je umístěn uvnitř chuťového PODu.

Pokaždé, když změníte chuťový POD, začínáte s novým atomizérem. Někteří vapeři mají problémy s únikem kapaliny, ale s novými PODy je riziko úniku nižší ve srovnání se zařízeními s otevřeným systémem. 

U RELX Pod Pro používáme keramiku jako knot k nasávání e-kapaliny. A v nově vydaných RELX Pods používáme bavlněná vlákna v atomizéru.

Oba atomizéry mají své vlastní výhody, pojďme to tedy rozebrat a nejprve se zaměřit na RELX Pod Pro.

 

RELX Pod Pro

Jak již bylo zmíněno výše, RELX Pod Pro je vybaven keramickým atomizérem. Jak víte, atomizér odpařuje e-kapalinu, tak proč keramika?

Keramika může být zahřátá na vysoké teploty a je také porézní. V PODu s příchutí e-kapalina rovnoměrně nasaje do keramiky a jakmile se nadechnete, rozprašovač se okamžitě zahřeje na správnou teplotu a je rovnoměrně rozložen. Takže každý potah si zachovává určitou konzistenci chuti od prvního do posledního potahu.

Pokud například zkoušíte Fresh Red s RELX Pod Pro, všimnete si, že příchuť přichází najednou a naplní vaše ústa. Chuťový profil Fresh Red je čistý s tučnými tóny plné a autentické chuti.

RELX Pody
RELX Pody jsou vybaveny bavlněným knotem v atomizéru. Vlákna surové bavlny máčí v e-kapalině a jsou zahřívána bez hoření, aby se e-kapalina odpařila.

Tak proč bavlna?

Ve skutečnosti je to všechno o zážitku.

Při vapování pomocí rozprašovače bavlny teplo postupně stoupá a pára je o něco teplejší. Na rozdíl od keramického rozprašovače, který ohřívá e-kapalinu najednou pro uvolnění plné chuti, RELX Pody nebo rozprašovače s bavlněnými vlákny dodávají aroma vrstvu po vrstvě.

Pára je příjemná a teplá, přičemž každý potah odemkne každý detail chuti. U příchutí, které byly vytvořeny k uvolnění různých tónů chutí, nabízejí RELX Pody dynamičtější zážitek.

Například při prvním potahu Rich Tobacco ochutnáte ořechové tóny a pak se chuť otevře chuti tabáku. Každý potah přinese nový zážitek.

 

RELX Infinity vaporizér

Záleží to jen na tobě
Ať už chcete použít RELX Pod Pro nebo RELX Pod, oba jsou k dispozici pro použití pro RELX Essential i RELX Infinity. A samozřejmě, oba vám poskytnou skvělé zážitky při vapování

Každá příchuť, kterou RELX vydává, je vytvořena tak, aby poskytovala autentičtější chuť a příjemný zážitek.

Bez ohledu na rozprašovač nebo příchuť, kterou si vyberete, každý šluk bude Super Smooth ™. Vlastní technologie společnosti RELX vybavuje zařízení vape tak, aby poskytovala fenomenální pocit v ústech.

Vyzkoušejte oba typy PODu a zjistěte, který je vaše preferovaná volba.

Více o nás
Produkty společnosti RELX nejsou jen jednoduchá vapingová zařízení. Jedná se o špičkové produkty, které představují nejpokročilejší generaci technologie vapingu. RELX také nabízí startovací sady pro lidi, kteří chtějí přestat kouřit. Naše vapingová zařízení a produkty kombinují elegantní a moderní design s inovativní technologií nové generace, aby vám poskytly spolehlivou a stylovou náhradu za kouření cigaret.

Můžete si koupit kterýkoli z našich produktů zde na našem webu www.relx.cz 

Zpět do obchodu