Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

RELX Infinity a ocenění

RELX Infinity a ocenění

V březnu 2020 bylo zařízení RELX Infinty oceněné světoznámou cenou Red Dot Design Award za výraznou změnu designu vaporizérů. 

Red Dot Design Awared je mezinárodní ocenění za design. Tato cena se uděluje od roku 1955 a uděluje se produktům, jejichž design je inovativní a unikátní. 

RELX Infinty je první zařízení společnosti RELX, ke kterému je kompatibilní nabíjecí pouzdro. Váš vaporizér tedy můžete schovat, nabít a mít připravený kdykoliv ho budete potřebovat. 

Nabíjení vždy a všude

RELX Infinty byl vyroben pro nejlepší možný zážitek z vapingu. Se svým duální nabíjecím systémem se řadí mezi moderní zařízení. Životnost baterie je velmi důležitá, kvůli co nejlepšímu zážitku z vapování. RELX Infinty můžete plně nabít za 45 minut, takže je pro vás ihned připravené pro každý okamžik. Až 3 dny životnosti baterie získáte díky nabíjecímu pouzdru. Jednoduše zaklapnete do pouzdra. Je tenké a stylové, takže se perfektně vejde do kapsy. Perfektní na cesty a vždy s sebou. Vzhledem k tomu, že Infinity uložíte do pouzdra, udržíte ho v čistotě. A pokud někdy pouzdro zapomenete, nemějte strach, vždy ho pomocí USB-C nabíječky rychle dobijete. 

Všechny aspekty RELX Infinity byly navrženy tak, aby poskytovaly intuitivní zážitek. SuperSmoothTM vyvolává perfektní pocit v ústech a velkou odolnost proti úniku kapaliny. 

Dvě klíčové technologie RELX v těle elektronické cigarety: design Active-steam Pro a Air Boost. Active-steam Pro dosahuje stálého objemu a kvality páry aktivním vyvažováním a řízením atomizační síly a teploty; zatímco aerodynamický design Air Boost vytváří podtlak, který tlačí páru z atomizéru nahoru.

RELX POD PRO je nová generace keramických podů s 11 strukturálními vrstvami a pomohly předcházet únikům a kondenzaci kapaliny. Vaše elektronická cigareta bude připravena pokaždé, když ho budete potřebovat a to bez jakéhokoliv čištění nebo nepořádku v těle vaporizéru. RELX Infinity je odolné i vůči změny tlaků. 

SmartPace Alert vás upozorní vždy mírnou vibrací pokud během 15 minut uděláte 15 potahů za sebou. 

Elektronické cigarety RELX jsou jednoduchá vapingová zařízení se špičkovou technologií a moderním desginem. Poskytnou vám tak spolehlivou a stylovou náhradu za cigarety. 

Vyberte si vaši elektronickou cigaretu RELX na našem webu relx.cz včetně příchutě, která vám nejvíce vyhovuje. Nezapomeňte také na příslušenství nabíjecího pouzdra, které vám umožní mít váš vaporizér vždy připraven a bezpečně uložen.