Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

Proč tekutina z vaporizérů uniká

Unikající vaporizér vám může zkazit den


Vaše elektronická cigareta musí být vždy připravena a zpracována ve velmi kvalitním provedením. Navržena tak, aby splňovala veškeré očekávání pro stávající dospělé kuřáky. Většina vaperů hledá elektronické cigarety s dlouhou výdrží, chutným e-liquidem a krásným designem. Celý zážitek z vapingu však může zkazit unikající tekutina z vaporizéru a to především, pokud vám e-liquid unikne na oblečení nebo do věcí.

E-liquid je lepkavý. Je těžké a nepříjemné ho čistit. K netěsnosti může dojít v mnoha situacích, jako je rychlá změna teploty nebo tlaku, pokud byla elektronická cigareta vystavena velkému otřesu, používaná vzhůru nohama nebo pokud byl vaporizér používán po delší dobu.

Máme snadné řešení s kvalitním produktem, s kterým máte perfektní zážitek z vapování.

Proč některé vaporizéry unikají?
Abyste skutečně pochopili, jak k úniku dochází, musíte nejprve porozumět technologii elektronických cigaret. Každý vaporizér má 4 hlavní části: komoru pro váš e-liquid, atomizér nebo topnou spirálku (ta ohřívá e-liquid, ze kterého se stává jemná mlha nebo pára), náustek a zdroj energie.

Vaporizéry jsou buď otevřená nebo uzavřená systémová zařízení. V zásadě je vaporizér buď znovu plnitelný, nebo na bázi podů. Otevřený systém poskytuje doplňovatelnou nádržku pro e-liquid.

Užívání znovu plnitelných zařízení znamená, že když je prázdný, je čas doplnit a utěsnit vaporizér. Jedním z důvodů, proč jsou otevřené systémy vaporizérů náchylnější k úniku je, že když ho doplňujete, musíte se ujistit, že těsnění je perfektně uzavřeno.

Atomizér může být také špatně utěsněn a tekutina unikne. Pokud se atomizér příliš nasytí e-liquidem, unikne buď do úst, oblečení nebo na osobní věci. Vzhledem k tomu, že elektronické cigarety s uzavřeným systémem obsahují vždy nový atomizér v každém vyměněném podu, existuje tak menší riziko úniku ve srovnání s vaporizéry s otevřeným systémem, které často vyžadují ruční výměnu atomizéru.

K úniku tekutiny může dojít u řady situací, ale váš zážitek z vapingu by neměl být zničen rozlitím e-liquidu na vaše věci. I když často vyměňujete topné spirály, opatrně doplňujete svůj výparník a kontrolujete, že těsnění jsou vzduchotěsná, únik je stále možný, a to je stav, se kterým by se nikdo neměl zabývat.

RELX pro vás navrhl produkt, který pomůže předcházet problémům s únikem dříve, než k nim dojde.


Zabránění úniku u e-cigaret a PODů RELX.


RELX vyvinul novou generaci podů, aby zajistil, že e-liquid proudí správně do atomizéru, a zároveň znesnadňuje únik jakékoli přetečené kapaliny. Tyto nové RELX Pody Pro obsahují 11 konstrukčních vrstev, které pomáhají předcházet vnitřním únikům a zachycovat jakoukoli kondenzaci v inteligentní struktuře podobné bludišti.
RELX Pod Pro snižují možnost úniku a je přísně testován, aby zvládl scénáře skutečného života, jako jsou změny teploty a vlhkosti, tlak vzduchu, intenzivní vibrace a mnoho dalšího. To znamená, že když cestujete, cvičíte nebo ukládáte elektronickou cigaretu do tašky, můžete být v klidu, protože víte, že RELX e-cigareta je bezpečná a čistá před a po každém použití.

 

Nyní, když únik již není problémem, můžete se více soustředit na důležité věci. Naše nejnovější elektronická cigareta RELX Infinity, kombinuje technologii odolnou proti úniku s brilantním minimalistickým designem. RELX Infinity také obsahuje nové funkce, jako je kompatibilnost s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem s výdrží baterie až 3 dny navíc a lze jej snadno a bezpečně přepravovat.

 

Vneste do svého života více pohodlí a vychutnejte si super plynulé vapování s RELX Infinity a odolnými RELX Pod Pro.

Vice o produktech RELX
Produkty RELX nejsou jen jednoduché vapingové přístroje. Jedná se o špičkové zařízení, která představují nejpokročilejší generaci vapingové technologie.

RELX také nabízí pro zákazníky startovací sady Essential Starter Kit a Infinity Starter Kit. RELX vapovací zařízení a produkty kombinují elegantní a moderní design s inovativní technologií nové generace, aby vám poskytly spolehlivou a stylovou náhradu za kouření klasických cigaret.

Zpět do obchodu