Welcome to RELX Support

Informace o produktu

Abychom zajistili bezpečnost a kvalitu produktu, nejsou RELX pody navržené pro opakované použití či doplňování a neměly by se otevírat. Otevření nebo jiná manipulace s podem má za následek zánik záruky.
Počet potáhnutí na jeden pod závisí na individuálním užívání.
Zařízení RELX je navrženo tak, aby bylo spolehlivé a překročilo omezenou záruční lhůtu. Na rozdíl od jiných e-cigaret není RELX na jedno použití a mělo by se s ním zacházet jako se spotřebním elektronickým zařízením. Při likvidaci lithium-polymerové dobíjecí baterie postupujte podle místních doporučení vašeho města.
Neskladujte zařízení RELX déle než 2 týdny ve zcela vybitém stavu. Ideální je ho před uložením zcela nabít a vyjmout RELX pod.

Stejně jako u všech jiných produktů obsahujících nikotin nebo určených k užívání nikotinu skladujte zařízení RELX mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Údržba zařízení RELX je velmi snadná. K čištění nabíjecích kontaktů a vnitřních částí použijte suchou nebo mírně navlhčenou vatovou tyčinku.
V tuto chvíli nabízíme beznikotinové RELX pody pouze pro některé země. Abyste měli nejčerstvější informace, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.
Žádné RELX zařízení není voděodolné.
Poskytneme vám maximální zákaznickou podporu. Prosím, zašlete nám své otázky

1> Live chat online (24/7 online podpora)

2> E-mail na support@relxintl.com (pracovní hodiny: 9:00–19:00 HKT)

Stav

Zbývající energie

LED notifikace

Charging Case – vstup

0 - 99%

Bílá LED dioda nabíjecího pouzdra pomalu bliká

100%

Bílá LED dioda nabíjecího pouzdra svítí

Charging Case – výstup

25% - 100%

Bílá LED dioda nabíjecího pouzdra svítí

0 - 25%

Bílá LED dioda nabíjecího pouzdra pomalu bliká

Zařízení – vstup

0 - 99%

Bílá LED dioda zařízení pomalu bliká

100%

Bílá LED dioda zařízení se rozsvítí, 3krát zabliká a zhasne

Nabíjecí pouzdro Mini (1000 mA) se nabije za 60–90 minut.

Nabíjecí pouzdro Max (1500 mA) se nabije za 90–120 minut.

Doprava a přijetí zásilky

Před odesláním balíčku můžete kontaktovat náš zákaznický servis, kde vaši objednávku zruší. Po odeslání balíčku již zrušení objednávky není možné.
Kromě vnějšího obalu jsou naše výrobky navíc vybaveny vnitřní ochrannou fólií. Pokud je balíček poškozený, otevřete ho a zkontrolujte, zda je poškozený produkt. Pokud není poškozený, můžete ho použít. Pokud je produkt poškozený, kontaktujte do 48 hodin od obdržení balíčku náš zákaznický servis na e-mailu support@relxintl.com. Odpovíme vám do 24 hodin.
Pokud jste balíček nedostali do 25 dní od objednávky, kontaktujte nás (přes IM na relxnow.co.uk nebo e-mailem na support@relxintl.com) a pošlete nám zároveň číslo objednávky.
Pro zjištění stavu zadejte logistické číslo objednávky, které jste obdrželi, na https://www.relx.cz/pages/track-order. Pokud se status nezměnil po dobu delší než 7 pracovních dní, kontaktujte pracovníky našeho zákaznického servisu na e-mailu support@relxintl.com, aby vám pomohli. Odpověď dostanete do 24 hodin.
Pro zjištění stavu zadejte logistické číslo objednávky, které jste obdrželi, na https://www.relx.cz/pages/track-order.
Bohužel, po odeslání balíčku nemůže být dodací adresa změněna. Před odesláním balíčku můžete pro změnu adresy kontaktovat náš zákaznický servis na e-mailu support@relxintl.com.
Za normálních okolností posíláme zásilky prostřednictvím XXXX. V případě potřeby kontaktujte náš zákaznický servis.
Za normálních okolností obdržíte zásilku do 3–7 pracovních dní (kromě státních svátků), pokud neobsahuje předobjednané položky. Zkontrolujte si pečlivě instrukce k předobjednávkám a předpokládané dodací lhůty.

Kromě toho poskytujeme kompenzace za pozdní dodání. Podrobnosti najdete na stránce: https://www.relx.cz/pages/warranty.
Vaše produkty budou odeslány ze skladu RELX v Itálii.

Platba a bezpečnost

Buďte si jistí, že nebudeme shromažďovat ani ukládat žádné z vašich platebních údajů. Protože všechny platební procesy zpracovává přímo PayPal (mezinárodně uznávaný poskytovatel platebních služeb), nemáme přístup k vašim osobním platebním údajům.
Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku a vrátit peníze zpět na účet, pokud před odesláním balíčku nebo před předáním zboží zjistíme některou z níže uvedených skutečností:
Objednané produkty překračují limit na nákup z jednoho účtu.
Samotný účet neporušuje omezení pro nákup, ale ukázalo se (přes platební účet, doručovací adresu, IP adresu, kontaktní telefon nebo jiné metody), že jeho majitel je propojen s více účty, které dohromady porušují pravidla pro nákup.
RELX dostal informaci od vydavatele kreditní karty nebo od PayPalu, že transakce byla nějakým způsobem podvodná.
RELX zjistil, že nákup byl proveden nevhodnými prostředky, nebo našel důkazy o tom, že objednávka je nelegální.
Toto se stává velmi zřídka, obnovte stránku a zkuste zaplatit znovu. Pokud by částka z vašeho účtu bude stržena víckrát, kontaktujte náš zákaznický servis a my situaci prověříme. Peníze zaplacené navíc případně vrátíme na váš platební účet.
Podporujeme platby přes PayPal a kreditní karty (Mastercard/Visa). Pro rychlejší a pohodlnější platbu doporučujeme službu PayPal. Pokud během platebního procesu narazíte na jakýkoli problém, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis na e-mailu support@relxintl.com. Odpověď dostanete do 24 hodin.

Záruka a údržba

Velice vám děkujeme za podporu společnosti RELX. Poprodejní služby se vztahují pouze na produkty zakoupené na našem oficiálním webu. Na produkty zakoupené z jiných zdrojů se stejný poprodejní mechanismus nevztahuje. Podrobnosti najdete na https://www.relx.cz/pages/warranty.
Ze všeho nejdříve přijměte naši omluvu za způsobené nepříjemnosti.
Pokud chcete produkt vyměnit, doporučujeme vám:

Připravte si jasné fotky nebo videa, která mohou plně prokázat poškození produktu.
Popište problém a pošlete obrázky nebo videa spolu s číslem vaší objednávky na support@relxintl.com.
Poté, co náš zákaznický servis obdrží vaši zprávu, vyřešíme váš problém co nejdříve.
Kontaktujte náš zákaznický servis na e-mailu support@relxintl.com a pošlete nám fotky/videa dokládající dané vady, tak abychom probému snáz porozuměli a mohli ho posoudit. Poté vám do 24 hodin navrhneme řešení.
Výrobky poškozené v důsledku problémů s kvalitou mohou být nezávazně vráceny do 60 dnů od data objednávky. Pokud se tak stane do 1 roku, lze výrobky vyměnit bez vracení.