Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18+

Náhradní Pod – Menthol Plus (mentol) 2 ks

Menthol Plus příchuť mentol pro dokonalé osvěžení. Chladivé a silné od prvního do posledního potáhnutí. V balení jsou 2 pody, to je celkem cca 1900 potáhnutí. Pody jsou kompatibilní se zařízeními Infinity Essential

Důležité: Pody a zařízení se prodávají zvlášť. Pokud ještě nemáte svůj vaporizér, hurá na nákup!

 

Skladem (>5 ks)
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: Náplně RELX Pody

RELX náhradní náplně jsou vyrobeny s ohledem na nejvyšší standardy, aby vám poskytly maximální vape zážitek. Kromě toho mají tyto náplně inovativní technologii, která zajišťuje konzistentní a hladké potahy bez nepříjemných překvapení.

Náhradní náplň s příchutí mentolu, která vás přenese do osvěžujícího světa chladivého vánku. Pokud toužíte po intenzivním a osvěžujícím vapingu, pak je RELX náplň s příchutí mentolu to pravé pro vás.

Více informací o RELX Pod Pro:

  • Kompatibilní se zařízeními Infinity Essential 
  • Příchuť: Menthol Plus (mentolová), jednoduše osvěžující záležitost od prvního potáhnutí, aroma s dlouhou výdrží; #A Breath of Fresh Mountain Air
  • Obsah balení: 2 ks
  • 1 pod vystačí na cca 950 potáhnutí
  • Nikotin: 1,55hm %
  • Obsah PODu 1,8 ml

Vlastnosti RELX Pod Pro:

  • Autentická chuť
  • Vyšší hodnota pro spotřebitele

 

 

 

Vyzkoušejte i další příchutě RELX Pod!

 

 

 

RELX PŘÍRUČKA UŽIVATELE

#ShowMore#

 

Pokyny pro uživatele

Rychlý start

Váš RELX Pod je dodáván s předplněnou tekutinou, takže jej můžete používat ihned po vybalení s kompatibilním zařízením RELX. RELX Pody jsou navrženy tak, aby vám umožnily vidět množství tekutiny, které v Podu zůstalo. Když je Pod prázdný, měl by být odstraněn a nahrazen novým RELX Podem. Uchovejte si silikonové ochranné prvky a při nepoužívání výrobku je nasaďte jako ochranu proti manipulaci a zneužití ze strany dětí. Výrobek obsahuje e-kapalinu s obsahem nikotinu, nepoužívejte k více potahům v krátkém čase za sebou. 

 

Neotevírejte ani nerozebírejte

Vezměte prosím na vědomí, že jakákoli demontáž tohoto produktu ruší záruku na produkt. Podrobnosti o záruce na produkt naleznete na adrese relxnow.com/pages/warranty. 

 

Není kompatibilní s jinými produkty

RELX Pody jsou určeny k použití pouze s originálním zařízením RELX. Tyto Pody by neměly být používány se zařízením vyrobeným jinými výrobci. 

 

Skladování a používání

Produkt skladujte produkt na chladném, suchém a tmavém místě a při pokojové teplotě (21–25 °C / 70–77 °F). Pro dosažení optimální kvality se doporučuje použít tento produkt do 15 dnů od otevření. Kvalita kapaliny a její použití podléhají podmínkám prostředí, včetně tlaku vzduchu a teploty. Trvanlivost produktu naleznete na https://relxnow.com/pages/faq. Kapalina se skládá z několika přísad, které jsou citlivé na změny teploty, tlaku a dalších podmínek prostředí. Mělo by se s ní zacházet opatrně, aby se zabránilo úniku nebo změnám kvality. Tento produkt by měl být používán v rozmezí 15–30 °C/59–86 °F pro optimální kvalitu. Pokud byl tento výrobek vystaven extrémnímu teplu nebo chladu, doporučuje se jejpřed použitím uvést na pokojovou teplotu. 

 

VAROVÁNÍ

Informace o návykovosti a toxicitě

Tento výrobek obsahuje nikotin. Nikotin je vysoce návyková látka a může vést k závislosti na nikotinu. Nikotin je toxický. Zdraví škodlivý při požití. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při požití: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Vypláchněte ústa. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou reakci. 

 

První pomoc

Tento produkt obsahuje roztok nikotinu. Kontakt s kůží nebo očima může způsobit podráždění. Veškeré oblasti pokožky, které přišly do styku s kapalinou, důkladně omyjte vodou. Při zasažení očí vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití vypláchněte ústa a vyhledejte lékařskou pomoc. Při hledání lékařské pomoci mějte k dispozici obal nebo štítek produktu. S tímto výrobkem by nemělo být nakládáno jako s komunálním odpadem, místo toho by měl být předán do příslušného sběrného místa pro recyklaci elektrických a elektronických zařízení. 

 

Kontraindikace a zvláštní rizikové skupiny

Tento výrobek není určen k použití osobami, které nikdy nekouřily ani nepoužívaly nikotinové výrobky nebo které již přestaly používat jakékoli tabákové nebo nikotinové výrobky. Výrobek se nedoporučuje používat mladými lidmi a nekuřáky. 

 

Produkty RELX by neměli používat: 

Děti a dospívající. 

Těhotné a kojící ženy (nikotin může způsobit vrozené vady nebo poškození reprodukčního systému).Jedinci s nestabilními srdečními chorobami, těžkou hypertenzí, cukrovkou, poruchou plic, rakovinou nebo srdečními a cévními chorobami. 

Jedinci s anamnézou ezofagitidy, hiátové kýly nebo gastroe zofageální refluxní choroby (GERD). 

Osoby se zvláštními alergiemi mohou po použití zaznamenat alergickou reakci nebo nepohodlí. Pokud trpíte alergiemi, poraďte se před použitím tohoto přípravku se svým lékařem. Není určeno pro nezletilé. 

 

Možné nežádoucí účinky

Možné nežádoucí účinky mohou zahrnovat: 

podráždění úst a krku, kašel, zvýšený odpor dýchacích cest, bolest na hrudi, zvýšený krevní tlak, zvýšený srdeční tep, zvracení, nevolnost, bolest hlavy, závratě bolest žaludku. Pokud zaznamenáte některý z výše uvedených nežádoucích účinků nebo jakékoli možné nežádoucí účinky, které nejsou uvedeny v této příručce, okamžitě přestaňte výrobek používat. Pokud nežádoucí účinky přetrvávají i poté, co jste přestali přípravek používat, poraďte se se svým lékařem nebo zdravotníkem. 

 

Uchovávejte mimo dosah dětí, osob mladších 18 let a domácích zvířat.

 

Obsah náplně RELX Pod: 1,8 ml.

Obsah náplně RELX Pod Pro: 1,9 ml.

Obsah nikotinu ve výrobku:

1,55 hm. %.

Obsah nikotinu v jedné dávce:

0,034 mg

Minimální trvanlivost:

18 měsíců od data výroby uvede-

ného na zadní straně obalu.

Dovozce: CROCO (CZ) s.r.o.,

Krocínova 316/5, Praha 1, 110 00,

tel: 720 620 129, info@croco.com

Kontaktní osoba: CROCO (CZ) s.r.o.,

Krocínova 316/5, Praha 1, 110 00,

tel: 720 620 129, info@croco.com

WWW.RELX.CZ

Výrobce: Shenzhen RELX

Technology Co., Ltd

Adresa: No. 9, Jian'an Yi Road,

Shenzhen, 518101 Čína

Vyrobeno v Číně.

V případě nežádoucích účinků neprodleně kontaktujte lékaře a informujte nás na telefon/e-mail nebo se prosím zaregistrujte na našich oficiálních webových stránkách 

www.relx.cz
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O RELX

RELX je váš online zdroj technologicky vyspělých elektronických cigaret a vapingového vybavení nové generace. Používáme nejmodernější výrobní techniky, tak abychom vám mohli představit inovativní zařízení. Naše výrobky v sobě kombinují moderní design a nejnovější technologie. Pohodlně online u nás pořídíte ty nejlepší elektronické cigarety a vapovací pera.